НовиниНовини Льотного факультету

Перший самостійний виліт – знакова подія у житті кожного майбутнього військового льотчика – кожедубівця

На аеродромі аероклубу імені В.С.Гризодубової ТСО України триває льотна підготовка курсантів льотного факультету. Розпочався черговий етап підготовки –  самостійні польоти на легкомоторному літаку ХАЗ-30.

На сьогоднішній день вже четверо молодих авіаторів вперше самостійно піднялись в небо. Під час польотів курсанти продемонстрували впевненість і чіткість дій у керуванні літаком, показали належний рівень знань з основ пілотування і як результат отримали відмінні оцінки за виконання вправи.

Ця урочиста подія назавжди залишиться у серці кожного курсанта, який опанував нелегку справу самостійного керування легкомоторним літаком.

При спонсорській підтримці львівського бренду «Авіація Галичини», який випускає одяг присвячений українській авіації, започаткована  добра традиція урочистого вручення курсантам льотного факультету, які вперше здійснили самостійний виліт, футболок з логотипом, який підкреслює належність молодого льотчика до льотного братерства Повітряних Сил України.

Попереду   ще багато польотів та відпрацювання різноманітних вправ. Тож побажаємо майбутнім військовим льотчикам  успіхів у навчанні та набутті практичних навичок пілотування.

Попередній запис

День Конституції: історичні факти

Наступний запис

Конституція України – символ незалежної держави