НовиниНовини кафедри авіаційної англійської мови

Перший випуск курсів авіаційної англійської мови за стандартами ІСАО

1 березня відбувся перший випуск слухачів курсів авіаційної англійської мови та фразеології радіообміну за стандартами ІСАО, які проходили на базі кафедри авіаційної англійської мови. На курсах навчалися офіцери з числа льотного складу та фахівців групи керівництва польотами. Викладачі кафедри Дорош Олена Юріївна, Єрастова-Михалусь Інна Борисівна та Лотошнікова Світлана Анатоліївна приклали немало зусиль, щоб надати можливість слухачам у найкоротший строк опанувати необхідний матеріал.

За 4 місяці навчання офіцери пройшли курс загальної англійської мови до рівня В2, повний курс стандартної фразеології радіообміну та авіаційну англійську мову для використання в нештатних та аварійних ситуаціях.

По закінченні курсів офіцери отримали свідоцтва щодо їх рівня володіння авіаційною англійською мовою. Один офіцер отримав рівень ІСАО-5, чотири офіцери – ІСАО-4 та три офіцери – ІСАО-3.

Сподіваємось, що випускники успішно будуть використовувати отримані знання під час проведення польотів на міжнародних повітряних трасах та під час курування повітряним рухом!

 

Попередній запис

Чемпіонат Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів з футзалу

Наступний запис

Вивчаємо авіаційну англійську мову дистанційно