ВолейболНовиниНовини спортивного життя ХНУПСРезультати змагань

Першість Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з волейболу серед постійного та перемінного складу

Традиційно, з початком весни в Харківському національному університеті Повітряних Сил, проводяться змагання з волейболу серед змінного та постійного складу.

Змагання проходили з 12 по 30 березня.  Це були дуже захопливі «битви ветеранів волейболу», жодна команда не хотіла віддавати перемогу без бою, але як ми знаємо в спорті завжди є переможці й переможені. Тяжкою та наполегливою працею перемогу над усіма командами здобула збірна факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації, почесне друге місце в запеклій боротьбі посіли офіцери факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони, котрі зазнали тільки однієї поразки від переможців змагань, також нас потішила своєю сильною грою команда факультету сухопутних військ протиповітряної оборони, котра виборола третє місце. Не слід забувати, що кожна команда показала гарну гру, сильний командний дух, але найбільшу волю до перемоги продемонструвала збірна команда військового коледжу сержантського складу, яка боролася за кожен м’яч!

Серед перемінного складу боролися 7 команд. Як склалося історично, інакше це неможливо назвати, свою довгу серію перемог здобувають курсанти інженерно-авіаційного факультету. В тяжкій боротьбі друге місце здобувають курсанти льотного факультету, котрі показали свої навики та вміння. Почесне третє місце здобуває збірна факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації.

Вітаємо всіх учасників змагань та бажаємо їм подальших успіхів та перемог!!!

Попередній запис

Використання сучасних засобів імітаційного моделювання під час підготовки фахівців протиповітряної оборони Сухопутних військ - запорука успішного засвоєння озброєння та військової техніки

Наступний запис

Інтелектуальне дозвілля курсантів