НовиниРезультати змагань

Першість Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з бігу на 3000 метрів з метанням гранати та стрільбою

17 квітня на базі стадіону «ЗІРКА» проводилась Першість Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з бігу на 3000 метрів з метанням гранати та стрільбою. В змаганнях продемонстрували свій вишкіл 23 навчальні групи  2 курсу університету. Командний дух, жага до перемоги, та бажання підняти свій факультет та свою навчальну групу на вищий щабель пошани –  ось головний девіз та формула успіху у змаганнях такого гатунку.

У запеклій боротьбі 3 місце посів факультет зенітно-ракетних військ, 2 місце факультет автоматизованих систем управління та наземного забезпечення бойових дій, а чемпіоном та головним тріумфатором став інженерно-авіаційний факультет. Серед навчальних груп місця розподілились наступним чином 3 місце – 322 навчальна група факультету зенітно-ракетних військ, 2 місце – 621 навчальна група факультету Протиповітряної оборони Сухопутних військ, чемпіоном серед навчальних груп стала 222  навчальна група інженерно-авіаційного факультету.

Саме Ваша наполегливість та витримка, Ваш командний дух при проведенні змагань з військово-прикладних видів спорту дають нам впевненість у тому що кордони нашої Держави будуть захищені, а ваші вміння та навички допоможуть дати відсіч будь-якій агресії та посяганням на нашу Батьківщину!

МИ ПИШАЄМОСЬ ВАМИ!

Попередній запис

Виступ збірної команди Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба на Чемпіонаті України з баскетболу (формат 3*3)!

Наступний запис

Крос за єдність нашої держави