ВолейболНовиниНовини спортивного життя ХНУПСРезультати змагань

Першість Харківського університету Повітряних Сил з волейболу серед постійного та перемінного складу

В Харківському університеті Повітряних Сил з 10 квітня по 25 квітня  було проведено першість по волейболу серед постійного та перемінного складу. Після запеклої боротьби серед постійного складу до другого етапу вийшли наступні команди: інженерно-авіаційний факультет, зенітно-ракетний факультет, факультет автоматизованої системи управління, радіотехнічний факультет.

На другому етапі змагань проявивши наполегливість, колективізм і відчуття плеча партнера з розривом в одне очко, призером змагань став факультет автоматизованої системи управління, 2 місце посів інженерно-авіаційний факультет та відповідно 3 місце посів зенітно-ракетний факультет.

Серед перемінного складу 3 раз поспіль переможцями стають курсанти інженерно-авіаційного факультету, льотний факультет при запеклій боротьбі уступивши другому факультету, займають почесне 2 місце. Курсанти радіотехнічного факультету  посіли не менш почесне 3 місце.

Попередній запис

Проведення чемпіонату Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з міні-футболу серед перемінного складу університету