Новини

«Першокурсник – 2017»

В університеті приділяється велика увага розвитку самодіяльної творчості, морально-естетичному вихованню військовослужбовців та залученню кращих з них до складу творчих колективів нашого вишу. Саме за для цього проводиться  щорічний конкурс серед курсантів перших курсів «Першокурсник-2017», який відбувся в університеті 1 жовтня .

В ході конкурсу, учасники не тільки мали можливість показати командний дух, вміння виконати завдання у складі підрозділу, але й проявити  особисті лідерські якості під час виступів на сцені та розкрити свій талант перед товаришами.

Перший етап відбувся на стройовому плацу, де першокурсники змагались у кращому виконанні Державного гімну України та гімну університету. Завершився 1 тур конкурсу проходженням підрозділів з виконанням стройової речівки. Результати показали, що журі буде складно виявити переможців, адже всі факультети добре підготувалися  і оцінки були майже рівні.

У другому турі першокурсники університету брали участь в трьох напрямках – музичному,  літературному та танцювальному. Яскраві вокальні номери на сцені клубу університету продемонстрували першокурсники Павло Маринкевич, Ганна Дудко, Юлія Олійник, Марія Грошова. Під час виступів Сергій Блащук, Артем Войчук та Ілля Волошин здивували художньою майстерністю виконання віршів, а Олександр Каламбет та Вероніка Мартинова  вразили членів журі та глядачів запальними танцями.

За результатами творчих змагань 3 місце посіли першокурсники факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони, друге місце вибороли курсанти першого курсу льотного факультету, а переможцем конкурсу «Першокурсник-2017» став перший курс військового коледжу сержантського складу.

Перші творчі перемоги першокурсників вже є, але попереду їх чекає багато цікавого в подальшому культурному житті університету.

Попередній запис

День працівників освіти в університеті

Наступний запис

Професійне свято працівників освіти на факультеті