Новини

Першокурсники університету склали Військову присягу на вірність Українському народові

На шляху до мрії – стати офіцером Повітряних Сил Збройних Сил України – вони вже зробили чимало кроків. Обравши військову спеціальність, пройшовши курс військово-професійної підготовки, а тепер – урочиста мить – складання Військової присяги на вірність Українському народові. Цей урочистий ритуал відбувся у пам’ятному місці нашого міста – на Меморіалі Слави у Лісопарку.
Підтримати першокурсників прийшли батьки, рідні та друзі. Понад 500 курсантів університету присягнули захищати Батьківщину.
Хвилиною мовчання та покладанням квітів усі присутні вшанували героїв, які віддали своє життя під час Другої Світової війни та під час боротьби за Незалежність України.
Зі знаменною подією в житті першокурсників університету привітали гості свята. Побажали бути гідними захисниками Вітчизни та з гордістю нести ім’я курсанта Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.
За доброю традицією, настоятель Храму Софії Премудрості Божої протоієрей отець Андрій благословив першокурсників-«кожедубівців» на успішне навчання та військову службу!
Ритуал складання Військової присяги завершився урочистим проходженням особового складу.
Хай Вам щастить, шановні першокурсники!

Попередній запис

«Кожедубівці» відзначили День авіації України

Наступний запис

Святковий обід курсантів першокурсників