Iндивiдуальнi новини НЦ ПС

Підготовка інструкторів з виживання в умовах автономного існування

В контексті сучасних збройних конфліктів пошуково-рятувальне забезпечення польотів авіації є одним з механізмів досягнення необхідного рівня безпеки операцій. Проте ізольований особовий склад на контрольованій противником території являє собою найбільш вразливий елемент системи пошуку та порятунку. Тому надання курсантам льотних спеціальностей знань та практичних навичок щодо виживання в умовах автономного існування є запорукою їх безпеки під час виконання бойових завдань.

В період з 3 по 28 квітня цього року, представники Наукового центру Повітряних Сил успішно пройшли навчання на курсах інструкторів з виживання (Land Survival Instructor Course), який проводився британськими інструкторами в рамках місії «Orbiral».

Підготовка національних інструкторів з виживання за стандартами НАТО є послідовним кроком на шляху вдосконалення системи підготовки льотного складу Повітряних Сил Збройних Сил України та розвитку системи пошуково-рятувального забезпечення польотів авіації Збройних Сил України.

Попередній запис

13 наукова конференція курсантів та студентів ХНУПС

Наступний запис

Маршали Перемоги