НовиниНовини МВСНовини ННЦМП

Підготовка майстер-інструкторів університету за програмою DEEP

Відповідно до Дорожньої карти за програмою DEEP–Україна в університеті проводиться програма підготовки майстер-інструкторів. Цей процес поділяється на три етапи. Перший етап був проведений наприкінці минулого року, його головною метою був теоретичний курс з розробки навчальних планів та впровадження сучасних методик навчання в освіту професійних військових згідно стандартів НАТО, а кожному викладачу було запропоновано підготувати індивідуальне завдання.

З 10 – 13 квітня 2018 року відбувся другий етап програми з підвищення кваліфікації представників професорсько-викладацького складу. В університеті з візитом перебували експерти НАТО – Мері Роуз МакКаллі, професор Національного університету оборони США та Ірина Лисичкіна, доцент, завідувач кафедри філології, перекладу та мовної комунікації Національної академії Національної гвардії України.

В ході зустрічі були проведені консультації з підготовки майстер-інструкторами університету своїх індивідуальних завдань: програми навчальних дисциплін та по одному інструкторсько-методичному заняттю. Програма DEEP допомагає взаємодіяти установам та педагогам, що мають доступ до новітніх методів навчання та підтримує їх зусилля з розвитку критичного мислення під час навчання. Семінари програми сприяють поліпшенню програми підготовки сержантсько-старшинського складу за стандартами НАТО, навчанню викладацького складу, розробкам сучасних програм навчання, програмам переходу до дистанційного навчання військових фахівців.

Крім того, були обговорені наступні питання:

  • напрями методичної діяльності;
  • практичній підхід до вдосконалення освітнього процесу на кафедрах університету;
  • подальше співробітництво.

Зустріч пройшла в дружній конструктивній обстановці. Також на вересень 2018 року запланований третій заключний етап семінарів  з підвищення кваліфікації представників професорсько-викладацького складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Попередній запис

Харків – місто космічної слави

Наступний запис

Наближаємось до зірок