НовиниНовини МВСНовини ННЦМП

Підготовка офіцерів бойового управління та груп керівництва польотами спільно з американськими інструкторами

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у період з 23 по 27 липня 2018 року відбувся візит інструкторів Збройних Сил США та офіцерів пунктів управління Повітряних Сил Збройних Сил України, під час якого експертами з двох сторін було проведено тижневий курс підготовки щодо сумісного виконання завдань з управління авіаційними засобами.

Під час короткого брифінгу офіцери бойового управління Повітряних Сил Збройних Сил України разом з представниками Збройних Сил США обмінялися досвідом набутим під час керівництва польотів авіації.

Тренінг з планування та управління повітряним рухом розпочався з лекції “Організація управління польотами державної авіації України”, в свою чергу закордонні інструктори ознайомили зі своїми принципами організації управління польотів та провели порівняльний аналіз. Курсова підготовка складалась із навчання та відпрацювання навичок керівництва польотів на тренажері “Віраж-Авіа” та АРМ КП А-100. Майстерність інструкторів курсу була підтверджена проведенням “лекції-удвох” (два інструктори: з української та американської сторони) на англійській мові, на тему: “Відмінності управління польотами авіацією Збройними Силами України та США”.

Завданням цього курсу було досягнення взаємосумісності зі збройними силами провідних країн світового співтовариства на етапі реорганізації Повітряних Сил Збройних Сил України та переходу до стандартів НАТО.

Метою проведення подібних занять на базі університету – є, як, підвищення іміджу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба в рамках країни та міжнародної арени, так і підвищення рівня фахової підготовки та набуття досвіду від іноземних представників офіцерами Повітряних Сил ЗС України, які в минулому були випускниками нашого закладу.

Попередній запис

Впровадження військових традицій у курсантському середовищі – важливий аспект виховання сучасного воїна-патріота України

Наступний запис

В університеті близько 1000 офіцерів запасу склали Військову Присягу