Індивідуальні новини кафедри тактики авіації

Підготовка випускників льотного факультету до державної атестації

Сьогодні на кафедрі Тактики авіації розпочалася робота по підготовці випускників льотного факультету до державної атестації за спеціалізаціями «Льотна експлуатація та бойове застосування літаків», «Льотна експлуатація та бойове застосування вертольотів».

В зв’язку з цим на кафедрі було проведено інструкторсько-методичне заняття з курсантами на тему: «Особливості організації виконання магістерських робіт курсантами льотного факультету».

На даному занятті крім курсантів були присутні начальники кафедр №101, 105, керівники магістерських робіт та представники навчального відділу Університету.

Перед початком заняття зі вступним словом виступив ТВО заступника начальника університету з навчальної роботи, кандидат технічних наук, полковник Полонський Ю.І., який закцентував увагу курсантів на важливості данного етапу в їх підготовці до здачі державного іспиту.

Крім того на кафедрі вийшли у світ нові навчальні посібники з дисципліни «Тактика роду авіації (армійська)», «Тактика роду авіації (транспортна)».

Попередній запис

Перспективи розвитку авіаційної галузі в Україні

Наступний запис

Дні НАТО в університеті