Міні-футболНовиниНовини спортивного життя ХНУПСРезультати змагань

Підсумки чемпіонату університету з футзалу серед постійного та змінного складу

В Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба пройшли змагання з футзалу серед постійного та змінного складу. Після проведення жеребкування та урочистого відкриття змагань, команди вийшли на спортивне «поле бою». Повні сил та завзяття, учасники ринулись в бій за звання кращої команди університету. Змагання проводились на протязі трьох тижнів і кожен день відзначався видовищними футбольними баталіями, швидкістю та динамічністю, адже жодна команда не хотіла поступатися своєму супернику. Офіцери демонстрували згуртованість колективів та чітко продуману тактику гри. Відразу було помітно, що на спортивному майданчику – військові.

Учасників та переможців змагань було нагороджено грамотами та кубками.

За підсумками змагань звання чемпіона ХНУПС серед постійного складу виборола команда НАУКОВОГО ЦЕНТРУ, срібними призерами став колектив, який оснований на базі Військового коледжу та факультету після дипломної освіти, третє місце у заліку загально університетських кафедр.

Серед курсантських підрозділів призові місця розподілились наступним чином: бронзові медалі здобула збірна команда інженерно-авіаційного факультету, другими стала команда льотного факультету, красень кубок чемпіона Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба вибороли курсанти факультету ПРОТИПОВІТРЯНОЇ ОБОРОНИ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК.

Попередній запис

Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств, розділ «Бойове двоборство»

Наступний запис

ФК СЛОБОЖАНЩИНА прийняла участь у відкритті Ліги учасників АТО