Новини

ПІДСУМКОВА ПЕРЕВІРКА – ЯК ОСНОВНА ОЦІНКА НАБУТИХ ЗНАНЬ, ВМІНЬ ТА НАВИЧОК

В Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у період з 15 по 19 листопада проходить підсумкова перевірка у формі контрольних занять. Метою заходу є визначення рівня індивідуальної підготовки та навченості особового складу за 2021 навчальний рік.
Під час здачі заліків представники університету мають можливість показати свої теоретичні знання по таким дисциплінам як спеціальна, методична та національно-патріотична підготовки. Дані предмети навчання здаються в тестовому режимі в спеціалізованих класах на ПЕОМ.
 Одним із головних елементів перевірки, це є практична складова. А саме готовність військовослужбовців вишу до здачі нормативів з вогневої та фізичної підготовки.
Заліки з вогневої підготовки проводяться з виконанням практичних вправ стрільб з основних видів зброї на стрілецькому полігоні університету. Представники вишу відпрацьовують прийоми стрільби зі штатної зброї та виконують нормативи розбирання й збирання автомату та пістолету. Хочеться зазначити, що військовослужбовці вже вкотре підтверджують свій стрілецький вишкіл та надають позитивний приклад курсантам.
 Перевірка фізичної підготовленості особового складу університету, визначається по контрольним вправам відповідно до вікових груп, які дозволяють оцінити фізичні якості, а саме швидкості, сили та витривалості. В свою чергу представники вишу показують гарну фізичну підготовленість та в котре довели, що створені умови командуванням та спортивна база забезпечують підтримання і удосконалення фізичних якостей на належному рівні.
З урахуванням результатів контрольних занять та службової діяльності протягом 2021 року, буде проведено об’єктивне оцінювання кожного військовослужбовця університету, а за підсумками оцінювання – складено та затверджено кадровий резерв, з визначенням кожному військовослужбовцю перспективи службового зростання та рейтингу серед кандидатів на ті чи інші посади.
Попередній запис

OРІЄНТИР НА ПЕРЕМOГУ

Наступний запис

ЗУСТРІЧ З МАЙБУТНІМИ ОФІЦЕРАМИ ПРОЙШЛА У ФОРМАТІ ВІДКРИТОГО ДІАЛОГУ – ПОТУЖНО ТА ІНФОРМАТИВНО