Заходи в університетіІндивідуальні новини ППО СВНовини

Підтримуємо імідж університету не лише в повітрі

Відповідно до Плану підготовки Сухопутних військ Збройних Сил України 12 вересня 2018 року на базі Центру підготовки підрозділів (протиповітряної оборони) у Рівненській області проведений Конкурс на кращу обслугу ЗУ-23 Збройних Сил України.

До участі у Конкурсі були залучені кращі обслуги зенітних установок від бойових підрозділів усіх видів Збройних Сил України та Національної гвардії України. Серед інших, приймав участь у змаганнях і зведений розрахунок курсантів другого та третього курсів факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

В напруженій обстановці, наближеної до бойової, курсанти – зенітники виборали почесне третє місце, чим в черговий раз довели якість своєї підготовки та спроможність захищати Батьківщину від зазіхань агресора.

″Це очікуваний результат участі курсантів у Конкурсі, але не найкращий″, – зазначив начальник факультету полковник Геннадій Левагін. – ″Вони здатні на більше, але ж відчувається певна відсутність бойового досвіду. По переду ще змагання на кращий взвод протиповітряної оборони ближньої дії (Стріла-10), в яких також прийматимуть участь курсанти факультету вже четвертого курсу. Сподіваюсь своїми діями вони вконтре доведуть, що час навчання в університеті для них проходить недаремно, і по випуску кожен з них здатний керувати зенітним підрозділом″.

Попередній запис

Розумна молодь – майбутнє країни

Наступний запис

Поле битви – Полтава