Новини

Підведення підсумків Року англійської мови в університеті

Сьогодні в університеті підвели підсумки Року англійської мови. На протязі цього року ми досягли певних здобутків – вдвічі збільшився обсяг годин вдосконалення мовної підготовки, організовані додаткові факультативи на кафедрі іноземних мов: Grammar Club – для початківців та Speaking Club – для більш обізнаних курсантів, запроваджені додаткові завдання в електронному форматі для самостійної підготовки, збільшився відсоток курсантів старших курсів, які захищають дипломи на іноземній мові, започатковано викладання усіх дисциплін на іноземній мові.
Наші курсанти досягли значних успіхів на мовному рівні, склали іспити з англійської мови за нормативами Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО), забезпечили багатонаціональні навчання в ролі інструкторів-перекладачів в Яворові, відвідали вищі військові навчальні заклади в Польщі, Норвегії, Франції, Великій Британії, Австралії, Канаді та Сполучених Штатах Америки, а кращі з них були запрошені на навчання до Великої Британії.
На завершення Року англійської мови проведені змагання серед факультетів на звання кращого підрозділу зі знання англійської мови. За підсумками змагань найкращою стала команда льотного факультету, друге та третє місце зайняли команди факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони та факультету протиповітряної оборони сухопутних військ відповідно. Кращі були заохочені грамотами та цінними подарунками.
Рік англійської мови завершився, але не завершилося наше прагнення пізнавати іноземну мову!

Попередній запис

Вітаємо з захистом дисертації

Наступний запис

Лабораторна робота з дисципліни «Паливо-мастильні матеріали»