НовиниНовини освітньої діяльності

Підвищення рейтингу університету серед вищих навчальних закладів України «ТОП – 200 Україна»

Постійне удосконалення освітнього процесу, системи навчання та виховання патріотів держави, підготовки військових фахівців, впровадження європейських стандартів та стандартів НАТО в системі військової освіти, забезпечення конкурентоспроможності військових закладів вищої освіти – це головні завдання, які сьогодні ставить Міністерство оборони України та Генеральний штаб Збройних Сил України перед вищими військовими навчальними закладами.

Підтвердженням результатів наполегливої та системної роботи у галузі військової освіти, що проводиться у Збройних Силах України, стало чергове визнання здобутків Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та зростання якісних показників університету у рейтингу вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації – “Топ‑200 Україна” (euroosvita.net).

За підсумками освітньої діяльності всього колективу у 2017-18 навчальному році університет піднявся на 75 позицій, займає 22 місце серед 200 кращих вишів України та є єдиним військовим закладом вищої освіти в рейтингу.

Університетський рейтинг “Топ 200 Україна” є визнаною не заангажованою системою незалежного оцінювання діяльності університетів для академічної спільноти, роботодавців і українського суспільства в цілому та стимулює здорову конкуренцію і змагальність між університетами країни у відповідності до головних критеріїв оцінювання їх роботи.

Міжнародна спостережна рада національного рейтингу “Топ 200 Україна” щороку проводить консультації з світовим координаторам університетських рейтингів – міжнародною організацією IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence (Брюсель) з метою узгодження методики та критеріїв оцінювання діяльності університетів України.

Також у 2018 році зросли рейтингові показники університету в міжнародних науково-метричних базах “Scopus” (з 81 на 74) і “Вебометрикс” (з 102 на 71).

Колектив університету, враховуючи сучасні виклики, вітчизняні та міжнародні стандарти, успішно здійснює підготовку військових фахівців для Збройних Сил України, їх виховання у дусі найкращих традицій українського війська та сучасного досвід ведення бойових дій, одночасно покращує показники своєї академічної діяльності, підсилює зв’язки з спорідненими вищими навчальними закладами України та світу, бере постійну участь в міжнародних заходах.

Не зупиняймося на досягнутому! Бажаємо подальших успіхів в удосконаленні освітнього процесу!

Попередній запис

Виступ особового складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у Чемпіонаті Збройних Сил України зі Спортивного орієнтування

Наступний запис

Віртуальні прогулянки вулицями Харкова