Новини

Підвищення рейтингу університету у “Консолідованому рейтингу вишів України 2018 року”

Незалежним інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» оприлюднено щорічний “Консолідований рейтинг закладів вищої освіти України у 2018 року” (https://osvita.ua/vnz/rating/51741/).

Даний рейтинг українських вишів є визнаною та не заангажованою системою незалежного оцінювання діяльності українських вишів серед академічної спільноти, роботодавців і українського суспільства в цілому та стимулює здорову конкуренцію і змагальність між закладами вищої освіти країни у відповідності до головних критеріїв оцінювання їх роботи та високих вимог міжнародних стандартів.

Цього року, в якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вишів України, використані рейтинги університетів «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання закладів вищої освіти.

За підсумками освітньої діяльності колективу університету у 2017-18 навчальному році університет піднявся у консолідованому рейтингу закладів вищої освіти України на 15 позицій, займає 76 місце серед 237 кращих вишів України.

Даний результат є підтвердженням результатів наполегливої та системної роботи у галузі військової освіти, що проводиться у Збройних Силах України з питань удосконалення освітнього процесу, системи навчання та виховання патріотів-захисників держави, підготовки військових фахівців за стандартами НАТО, яскравим доказом конкурентоспроможності військових закладів вищої освіти в умовах стрімкого розвитку сучасної вищої освіти.

Колектив університету ще раз впевнено довів свою згуртованість та налаштованість на якісне забезпечення освітнього процесу, виховання нової генерації патріотів своєї держави та надійних захисників її територіальної цілісності та недоторканості.

Не зупиняймося на досягнутому! Бажаємо подальших успіхів в удосконаленні освітнього процесу, всебічному розвитку наших вихованців, викладачів та науковців!

Попередній запис

Мир та безпека – мета українського миротворця

Наступний запис

Візит кадетів Королівських Військово-Повітряних Сил Великої Британії до університету