Заходи присвячені ООС (АТО)НовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльностіТематичні виставки

Пишайся синами, Україно!

З 14 по17 березня бібліотека університету запрошує своїх читачів на виставку-огляд “Пишайся синами, Україно!”, яка присвячена Дню українського добровольця.

Добровольчі настрої проявлялися в різні періоди історії України, особливо коли виникала реальна загроза державності. Уся Запорозька Січ — структура з добровольчих батальйонів, які століттями боронили Україну.

Події 2014 року не стали винятком. Із представників Самооборони Майдану, приймавших участь у «Революції гідності» у листопаді 2013 – лютому 2014 рр., був сформований перший добровольчий батальйон. Чоловіки й жінки по всій території України висловили бажання та готовність стати на захист країни.

Сучасні українські добровольці – це славнозвісні «кіборги» Донецького аеропорту, герої Пісків, Авдіївки, Широкіно та інших гарячих точок АТО. Це люди, які першими стали до бою. Чисельність добробатів ще два роки тому була чималою: Азов, Айдар, Дніпро, Донбас, ДУК «Правий сектор», Батальйон св. Марії, ОУН, Карпатська січ та інші. Нині ж, більшість з них увійшли в підпорядкування до ЗСУ, МВС та інших силових структур.

День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління патріотів України.

Попередній запис

Підготовка інструкторів до проведення польотів з курсантами

Наступний запис

День українського добровольця в університеті