Новини

Події тижня педагогіки у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Цього року 6 жовтня українське суспільство святкує «День працівника освіти». Напередодні цього свята традиційно на кафедрі педагогіки та психології Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбувся «Тиждень педагогіки». Він виявився дуже цікавим та насиченим подіями. Отже, поспішаємо поділитися своїми враженнями, емоціями та результатами.

Особливістю тижня педагогіки цього року стала висока активність курсантів у його підготовці та організації.

Тиждень був відкритий привітаннями науково-педагогічних працівників курсантами 155 навчальної групи та проведенням нестандартного заняття у форматі «Дуже перевернутий клас», де вони проявили свою креативність, винахідливість та педагогічну кмітливість. Курсанти дали можливість викладачам знову побувати на місці тих, хто навчається. Змагальні завдання проведеної гри змусили викладачів трохи понервувати та з іншого боку поглянути на організацію навчальних занять.

Приємною несподіванкою стали вручені подяки кожному науково-педагогічному працівнику кафедри зі словами вдячності та визначенням їх персональних особливостей, досягнень та внеску в розвиток кафедри та підготовку курсантів.

Підхопили естафету курсанти 135 навчальної групи, в яких була дуже відповідальна місія. Вони стали провідниками-екскурсоводами для школярів 6-го класу 55 Харківської гімназії. Дотримуючись педагогічних принципів наочності та доступності викладання, курсанти познайомили дітей з умовами проживання, особливостями внутрішнього розпорядку, традиціями та правилами навчання військовослужбовців. Із задоволенням діти спробували пройти стройовим кроком плацом як справжні військові. Захоплення та дуже бурхливі емоції у дітей викликала можливість «покерувати» гелікоптером Мі-8МТ. Із зацікавленістю школярі слухали розповідь курсантів-екскурсоводів у музеї університету. Спільні фото, невеличкі подарунки школярам стали яскравим завершенням цього дня.

Не обійшли курсанти й проблему адаптації своїх колег, які щойно вступили до освітнього закладу. Підтримати та дати корисні поради першокурсникам взялися курсанти 145 навчальної групи, які провели мотиваційний тренінг «ADAPTація». Обравши методи власного прикладу та роз’яснення, майже випускники кафедри продемонстрували, чого можна досягти і яким чином розвиватися в університеті. Особливу увагу звернули на постать куратора групи. Завдяки рухливим та жартівливим вправам дали можливість курсантам першого курсу більше пізнати один одного.

Родзинкою тижня став також арт-проект «Виставка без назви», де курсант 155 навчальної групи Тарас Соловей продемонстрував свій талант художника. У представлених роботах глядачі побачили не тільки різні техніки виконання, а й нові грані особистості.

Попередній запис

День працівників освіти в університеті

Наступний запис

Документальне кіно – просвітницька зброя