НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Подивись в обличчя своїй агресії

26 жовтня в «Психологічній майстерні» на кафедрі психології та педагогіки з майбутніми фахівцями морально-психологічного забезпечення було проведено тренінг-виклик на тему «Профілактика агресивної поведінки серед курсантів».

Актуальність обраної теми не викликала сумнівів ані в організаторів, ані в учасників тренінгу.

Чому виникає агресія? Як вона проявляється? І головне – як з нею боротися? Пошук відповідей саме на такі запитання було метою заняття в психологічній майстерні.

Тренінг проводився в декілька етапів. Спочатку курсанти намагалися уявити, намалювати та дати ім’я власній «Агресії». Виявилося, що агресія багатолика: для одних агресія ‒ це бомба, рупор, який ніхто не чує; для інших ‒ вигадана страшна істота.

Другий етап передбачав роботу з метафоричними картами. Аналіз ситуацій, зображених на картах, дозволив актуалізувати можливі варіанти агресій та знайти шляхи їх подолання.

Третій етап – знищення власної агресії. Жодна «агресія» не встояла перед атакою курсантів. Вони проявили креативність не тільки у зображенні агресії, а й у пошуку шляхів її подолання.

Власне, ніхто й не сумнівався, що наші курсанти впораються з поставленою задачею. Отже, вітаємо учасників тренінгу ще з однією перемогою!

Попередній запис

Теодор Рузвельт: історичний портрет

Наступний запис

Осінній марафон психотехнологій