НовиниНовини творчої діяльності

Поетами народжуються, ораторами стають

21 травня 2015 року в стінах нашої alma mater до Дня Філолога вперше відбувся підготовлений кафедрою філософії Конкурс військового оратора. В Конкурсі, тематикою якого став патріотизм, взяли участь 10 курсантів, що представляли різні факультети та курси університету. Журі у складі викладачів кафедри філософії, кафедри психології та педагогіки, оцінювало оригінальність задуму, переконливість промови, а також вербальну та невербальну культуру молодих ораторів. Захід виявився неочікувано відвертим та насиченим життєвими історіями промовців, які прагнули переконати слухачів в головному: патріотизм – це не гучне слово, це правда нашого життя; кожен свідомий громадянин України змалечку відчуває належність до своєї великої нації, незалежно від того, де він народився та живе – не Сході, Заході чи Півдні.
Відповідно до підсумків конкурсу, перемогу здобув курсант 125 навчальної групи Валерій Назаренко; друге місце посіла курсантка 523 навчальної групи Світлана Лозінська; третє місце в чесному змаганні виборов курсант 125 навчальної групи Станіслав Зеленько. Всі переможці отримали дипломи та подарунки від голови журі начальника кафедри філософії полковника Кротюка В.А.
Вітаємо всіх учасників, що взяли участь у Конкурсі, бажає їм наснаги й натхнення та сподівається, що традицію проведення подібного заходу успішно започатковано!

Попередній запис

З «Днем науки»!

Наступний запис

«Харківський вальс» встановив новий Національний рекорд