НовиниНовини ІАФНовини кафедри фізики та радіоелектронікиНовини ППО СВ

Погляд у майбутнє приладобудування

На базі НТУ «Київський Політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» 15-16 травня 2018 року відбулись конференції, на яких розглядались питання створення засад сучасного приладобудування, прецизійних технологій та інтелектуалізації виробництва. В роботі конференцій брали участь представники промислових підприємств, академічних, вузівських та галузевих дослідницьких установ з 20 міст України, Латвії, Литви, Республіки Білорусь, Польщі, Франції, Сирії, Болівійської Республіки Венесуела, Іраку.

Курсанти, що відвідують науковий гурток на кафедрі фізики та радіоелектроніки презентували результати своїх досліджень на ХІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів та аспірантів «Погляд у майбутнє приладобудування».

Представники факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ Овчаров Ігор та Вітколенко Іван продемонстрували свою роботу у секції «Оптичні та оптико-електронні прилади і системи. Фотоніка», а Міняйло Єгор та Антонюк Карина з інженерно-авіаційного факультету прийняли участь у секції «Інформаційно-вимірювальна техніка та технології біомедичних досліджень».

Результати наукових досліджень університету також були представлені викладачами кафедри фізики та радіоелектроніки Слабуновим Сергієм та Слабуновою Наталією у рамках XVII Міжнародної науково-технічної конференції « ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи».

Співробітники та курсанти університету отримали досвід доповідей на такому вагомому заході, зав’язали безліч знайомств, обмінялися досвідом з колегами з інших міст та країн.

За результатами конференції керівництво НТУ «Київський Політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» спрямувало подяку начальнику університету, Олександру Турінському, в якій, зокрема, вказано:

«НТУ «КПІ ім. І. СІКОРСЬКОГО» відзначає високий рівень підготовки та ініціативність курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, що прийняли участь у ХІ науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Погляд у майбутнє приладобудування».

Курсанти прийняли активну участь у роботі конференції, показали поглиблені знання з фізики та довели актуальність обраної тематики роботи.

Попередній запис

Вишиванка – поема життя, зачарована вічність в узорах

Наступний запис

День вишиванки в Інституті цивільної авіації