НовиниНовини кафедри фізики та радіоелектронікиНовини наукової діяльності

Погляд у майбутнє приладобудування

Представники ХНУПС ім. І. Кожедуба прийняли участь у Х міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Погляд у майбутнє приладобудування»

16-17 травня 2017 року у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» відбулась Х Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Погляд у майбутнє приладобудування». В конференції прийняв участь курсант І курсу факультету зенітних ракетних військ Шевченко Максим під керівництвом викладача фізики Слабунової Н.В. з доповіддю на тему «Обробка сигналів за допомогою акустооптичного процесора», а також викладачі Слабунов С.О. та Слабунова Н.В. під керівництвом д.т.н., професора Купченко Л.Ф. з доповіддю «Оцінка інформаційних характеристик оптико-електронних систем виявлення, оснащених акустооптичними відеоспектрометрами».

Представники ХНУПС показали високий рівень підготовки та володіння матеріалом, та довели, що обрані теми є актуальними та потребують подальшої розробки. За активну участь у роботі конференції Шевченко М.А., Слабунов С.О. та Слабунова Н.В. були нагороджені сертифікатами.

У ході культурної програми учасники конференції відвідали музей Київського політехнічного інституту ім. І. Сікорського, учбовий ангар Національного авіаційного університету, а також музей Ханенків та музей Булгакова.

Попередній запис

Як побудувати своє «Я»?

Наступний запис

Вітаємо переможців конкурсу!