НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Пограємо?

Провідну роль гри в процесі навчання та виховання як дітей, так і дорослих відзначали педагоги різних часів.

5 жовтня майбутні фахівців структур морально-психологічного забезпечення грали у Dungeons & Dragons. Це рольова гра, прототипом якої були стратегічні військово-тактичні настільні ігри 1950-60-х рр., у яких окремі бойові одиниці відображалися на столі за допомогою фігурок.

Незвичні ролі, нестандартні обставини дали змогу курсантам продемонструвати у грі критичність мислення, здатність та готовність до вирішення непередбачених завдань, а ще додали до арсеналу майбутніх військових фахівців нові психологічні інструменти пізнання самого себе та інших.

Проводив гру Денис Бєлеванцев, який сам є розробником одного з варіантів Dungeons & Dragons. До речі, ініціатором проведення гри в стінах університету, став  курсант 135 начальної групи Сергій Блащук.

Незважаючи на те, що сама гра має фантазійний бекграунд, а її герої – неіснуючі істоти , гравці отримують цілком конкретні завдання, а кожна їхня дія впливає на результат гри цілої команди.

Спостереження за діями гравців та ситуацією, яка розгорталася на ігровому полі при виконанні завдання, наштовхнули присутніх науково-педагогічних працівників кафедри психології та педагогіки на ідею про створення власної гри, із завданнями наближеними до сучасної реальності гібридної війни.

Попередній запис

ЗАХИЩАТИ РІДНУ ЗЕМЛЮ – ЦЕ СВЯТА СПРАВА

Наступний запис

Виховання через активне дозвілля