НовиниНовини кафедри тактики та загальновійськових дисциплінНовини Кафедри філософії

Поле битви – Полтава

16 вересня курсанти університету відвідали історичні місця України, пов’язані з битвою під Полтавою (27 червня 1709 р.). Захід є результатом спільної роботи кафедри тактики та загальновійськових дисциплін з викладачами історії кафедри філософії. Метою співпраці є посилення військово-історичної та національно-патріотичної складової підготовки курсантів. Це перша із запланованих на рік навчальна воєнно-історична поїздка.

Тематична екскурсія у Музеї-заповіднику “Поле Полтавської битви”, вивчення особливостей бою на місцевості, зокрема в реконструйованих редутах, сприяли поглибленню й закріпленню знань з історії військового мистецтва. Обговорення політико-дипломатичних, історико-культурних контекстів часу дозволило розглянути поле Полтавської битви як поворотний пункт Великої Північної війни й подальших геополітичних змін у Європі, осягнути значення України у цьому конфлікті та вплив останнього на розгортання визвольної боротьби козацтва на чолі з гетьманом Іваном Мазепою проти російського поневолення.

Поїздка стала вдалим кроком у практичному засвоєнні курсантами загальновійськових знань, позитивно вплинула на формування їхньої громадянської, національно-патріотичної позиції.

Попередній запис

Підтримуємо імідж університету не лише в повітрі

Наступний запис

Бібліотека університету: квест-екскурсія