НовиниНовини ППО СВ

Поле – наша стихія

Нещодавно, у Миколаївській області на загальновійськовому полігоні «Широкий лан» проводились тактичні навчання максимально наближені до бойових, із використанням бойових спроможностей підрозділів різних видів Збройних Сил України.

До тактичних навчань були залучені механізовані, танкові та артилерійські підрозділи, підрозділи Високомобільних десантних військ, транспортної та армійської авіації, а також майбутні випускники факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ університету, які проходили військове стажування у зенітних підрозділах бригад, що на той час перебували на бойовому злагоджені на загальновійськовому полігоні.

Під час навчань курсанти-зенітники пройшли всі етапи підготовки до бойових стрільб зі штатних засобів підрозділів зенітного дивізіону в умовах максимально наближених до бойових дій, вдосконалили навички з тактичної та інженерної підготовки, топографії та водіння бойової техніки.

Всі поставлені завдання наші курсанти виконали на оцінки відмінно і добре, що сприяло підвищенню злагодженості підрозділу та покращенню практичних навичок особового складу.

За словами керівників військового стажування випускники факультету продемонстрували впевненість у діях, високий рівень теоретичної і практичної підготовки, творче мислення, готовність і здатність перемагати будь-якого противника.

Бажаємо успіхів та підкорення нових вершин у військовій справі!

Попередній запис

Презентація навчальної літератури кафедри «Фізики та радіоелектроніки»

Наступний запис

Спорт єднає Україну