НовиниНовини Льотного факультету

Політ довжиною в життя

18 серпня 2015 року традиційно в нашому університеті відбулась зустріч ветеранів авіаторів, які присвятили своє життя авіації та заклали міцний фундамент у встановленні сучасної авіації.

Під час проведення заходу учасники зустрічі ознайомились з виставкою музейних експонатів присвячених авіації та видатним авіаторам, вшанували пам’ять тричі Герою Радянського Союзу  маршалу авіації Івану Микитовичу Кожедубу та першому двічі Герою Радянського Союзу Сергію Івановичу Грицевцю поклавши квіти до пам’ятників  славетним асам. Також ознайомились з матеріально – технічною базою льотного факультету, де їм продемонстрували сучасні методи навчання та виховання курсантів – льотчиків.

Справжнім подарунком для ветеранів став концерт творчих колективів університету. Під час якого прозвучали відомі пісні про авіацію та яскраві хореографічні номери.

Наприкінці зустрічі відбувся прийом начальником університету, в урочистій та теплій атмосфері ветерани згадали часи своєї бойової слави і нібито крізь час надіслали послання наступним поколінням, які будуть боронити нашу Батьківщину, як її боронили вони.

Слава авіаторам! Слава Україні!

Попередній запис

Харків: Історія та сьогодення

Наступний запис

Курсанти радіотехнічного факультету удосконалюють свої практичні навички