Новини

Польові заняття курсантів перших курсів на полігоні В. Проходи

В бойових умовах кожен військовослужбовець завжди повинен бути психологічно, тактично і технічно підготовлений. Тому командуванням університету приділяється значна увага польовій практичній складовій освітнього процесу.

З початку травня 2019 року в університеті на полігоні поблизу селища Великі Проходи розпочався польовий вишкіл з загальновійськових дисциплін курсантів перших курсів. Завданням кожного науково-педагогічного працівника є максимальне наближення умов занять до ситуацій, які можуть виникати у бойовій обстановці.

З метою отримання максимального ефекту тематика занять з дисциплін Інженерна підготовка, Військова топографія та Радіаційний, хімічний, біологічний захист підрозділів підібрана з урахуванням їх змістовного поєднання з Тактичною та Вогневою підготовкою. Заняття проводяться за модульним принципом на загальному тактичному фоні з розіграшем тактичних епізодів під керівництвом інструкторів з числа найбільш досвідчених курсантів старших курсів та практичним відпрацюванням нормативів.

Попередній запис

Один за всіх і всі за одного!

Наступний запис

Відкриваймо літній спортивний сезон