Новини

Поповнення лав випускників університету

Випускники спеціальних курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації ХНУПС отримали відповідні свідоцтва і приписи до військових частин Повітряних Сил, Військово-Морських Сил, Сухопутних військ Збройних Сил України. Тим часом, новоспечені молодші лейтенанти повернулися до своїх бойових колективів, аби прийняти нові офіцерські посади.

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба на базі декількох факультетів близько 100 військовослужбовців успішно пройшли спеціальну підготовку та поповнили лави випускників видового вишу.

Так, половина із випускників є офіцерами, яких восени цього року військкомати призвали із запасу. В університеті на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації цих новобранців, які раніше мали лише досвід навчання на військових кафедрах, забезпечили польовою формою, розмістили у курсантських гуртожитках та оточили належною увагою з боку командирів і викладачів. При цьому, приблизно 30 відсотків із них вивчали специфіку роботи фахівців інженерно-авіаційного профілю, решта – вчилися діям офіцерів радіотехнічних військ, а також фахівців підрозділів протиповітряної оброни.

Випускники інших курсів – сержантського складу з вищою освітою – прибули до Харкова із бойових військових частин у погонах молодших командирів і з неабияким досвідом служби. Дана група армійців здобула необхідних військових навичок та лідерських якостей, що дозволило їм по завершенню навчання в ХНУПС отримати військове звання «молодший лейтенант».

За словами командування університету десятки кращих викладачів залучалися до роботи зі слухачами обох курсів, а практичні заняття поводилися у частинах Харківського та Чугуївського гарнізонів. При цьому, приблизно кожен четвертий-п’ятий слухач курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації так полюбив армійський ритм життя, що вже зараз планує залишитися в лавах Українського війська по завершенню строку своєї служби за призовом.

У ході церемонії завершення навчання заступник начальника університету військовий льотчик першого класу полковник  Микола Коваленко побажав випускникам службових висот, надійних друзів та всіляких гараздів, а військовим викладачам подякував за професійну роботу.

Попередній запис

Вітаємо із захистом дисертації!

Наступний запис

Привітання ТВО начальника університету з Новим роком та Різдвом Христовим