Новини

ПОШИРЕННЯ ЗНАНЬ ПРО МІЖНАРОДНЕ ГУМАНІТАРНЕ ПРАВО

На цьому тижні в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулася серія тренінгів з міжнародного гуманітарного права. Ініціатором тренінгу стала міжнародна нерядовау гуманітарна організація «Женевський заклик». Тренер з міжнародного гуманітарного права В’ячеслав Раєвський наголосив, що метою тренінгів є пояснення логіки міжнародного гуманітарного права, обговорення міжнародних правил ведення війни, в тому числі поділитися власним досвідом та напрацюваннями з міжнародного гуманітарного права серед військовослужбовців.
Програма тренінгів передбачала як теоретичну частину, що висвітлювала основні принципи міжнародного гуманітарного права, так і практичні вправи з моделювання різних ситуацій, що виникають під час виконання бойових завдань.
Протягом тижня курсанти університету активно брали участь у тренінгах, з великою зацікавленістю вирішували запропоновані тренером практичні ситуації, які виникають під час бойових дій та розв’язували їх враховуючи вимоги міжнародного гуманітарного права.
 Учасники тренінгів отримали роздаткові матеріали з основних положень міжнародного гуманітарного права для використання у подальшій професійній діяльності.
Окремо висловлюємо слова щирої вдячності, офіцерам групи цивільно-військового співробітництва штабу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, за сприяння в проведенні тренінгу неурядовою міжнародною гуманітарною організацією «Женевський заклик» з курсантами вишу.
Попередній запис

СЕРЖАНТ – ЦЕ ЛІДЕР, НАСТАВНИК ДЛЯ ПІДЛЕГЛИХ, ПОМІЧНИК ТА ОПОРА ДЛЯ КОМАНДИРА

Наступний запис

УКРАЇНА. ПОСТУП СВОБОДИ