Новини

Посилена підготовка курсантів-випускників за спеціалізацією «Морально-психологічне забезпечення підрозділів (за видами збройних сил)»

Завершився другий етап посиленої підготовки курсантів-  випускників 2019 року випуску за спеціалізацією “Морально-психологічне забезпечення підрозділів (за видами збройних сил)”.

Метою посиленої практичної підготовки було вдосконалення знань та практичних навичок випускників для гарантованого набуття здатності виконувати завдання як в мирний, так і в воєнний час у бойових умовах на первинних офіцерських посадах структур морально-психологічного забезпечення.

Другий етап посиленої підготовки проводився у формі тактико-спеціального навчання, в ході якого курсанти в ролі заступників командирів підрозділів з МПЗ проводили заходи морально-психологічного забезпечення тактичних навчань.

До початку навчань курсанти були розподілені по підрозділах ЗРВ, РТВ ППО, АСУ та НЗПА, ППО СВ з урахуванням майбутніх первинних посад.

У полі майбутніми фахівцями структур МПЗ були проведені заходи: організація і проведення морально-психологічного забезпечення бойового чергування, маршу підрозділів, інформаційно-пропагандистського забезпечення та соціально-психологічного супроводу ведення бойових дій.

Набуті в ході тактико-спеціального навчання навички та вміння курсанти вже з наступного тижня почнуть втілювати в практичні дії під час проходження військового стажування на посадах заступників командирів підрозділів з морально-психологічного забезпечення.

Попередній запис

Підсумки конкурсу «Науки про Землю (Гідрометеорологія)»

Наступний запис

Закохані в небо курсанти університету розпочали навчальні польоти