НовиниНовини кафедри іноземних мовНовини післядипломної освіти

Позакласний захід з нагоди Дня Збройних Сил України

4 грудня 2018 року напередодні святкування Дня Збройних Сил України в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба проводилась традиційна щорічна зустріч курсантів 3‑6 факультетів з офіцерами-слухачами мовних інтенсивних курсів для особового складу Збройних Сил України (підполковник Максименко С.М., майор Шевченко С.Т., капітан Кулак А.В., старший лейтенант Сафонов С.О., старший лейтенант Лисецький А.І.), які розповіли про власний досвід участі у міжнародних миротворчих місіях, антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил.

Дуже слушною та корисною стала доповідь старшого лейтенанта юстиції Григорчука С.А., який розповів курсантам про правила поведінки та можливі наслідки правопорушень в умовах особливого періоду під час воєнного стану.

Традиція такого спілкування була започаткована минулого року і поза сумнівом є цікавою та корисною подією. Офіцери, що виступали перед курсантами, не лише поділились власним досвідом військової служби, розповіли про цікаві життєві ситуації та трагічні події, але продемонстрували високий рівень володіння іноземною мовою.

Доповіді викликали великий інтерес, курсанти ставили багато питань англійською мовою, що зробило спілкування неформальним та цікавим як для курсантів так і для офіцерів.

Керівництво факультету післядипломної освіти та викладачі кафедри іноземних мов вважають, що подібні зустрічі вмотивовують курсантів нашого університету до опанування мови, яка відкриває нові можливості не тільки у плані саморозвитку особистості, а і у кар’єрному зростанні майбутніх офіцерів та сприяють поглибленню патріотизму та відданості військовій справі, яку курсанти ХНУПС обрали сенсом свого життя.

Попередній запис

День Збройних Сил України – свято Українського війська - армії Нескорених

Наступний запис

Практичні заняття з експлуатації військової техніки радіотехнічного забезпечення польотів авіації !