Індивідуальні новини РТВ ППО

Практична підготовка курсантів IІІ курсу факультету РТВ ППО на базі казенного підприємства НВК «Іскра»

В термін з 22 травня 24 травня 2018 року під керівництвом викладачів кафедри тактики РТВ з курсантами 3 курсу факультету РТВ ППО були проведені практичні заняття на базі «Науково-виробничого комплексу «Іскра» що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром» у місті Запоріжжя.

В ході занять курсанти ознайомились з особливостями побудови та процесом розробки новітніх та перспективних зразків радіолокаційної техніки, які були спроектовані з урахуванням сучасних вимог та придатні для експлуатації в різних кліматичних умовах. Такі вироби відрізняються високим ступенем надійності, здатністю роботи на великих висотах, можливістю транспортування різними видами транспорту.

Майбутні офіцери відчували себе в центрі передової наукової думки та сучасних військових інженерних рішень. Вони наочно переконалися у високих показниках тактико-технічних характеристик і можливостей використання зразків нашої техніки, які за більшістю параметрів випереджають найближчих конкурентів.

Курсанти ознайомились з історією створення підприємства та були вражені міцними традиціями, високими виробничими потужностями та науковим потенціалом конструкторів-локаторників.

Попередній запис

Ілон Маск: геній або фейк нашого часу

Наступний запис

На меморіалі Слави відбулася урочиста церемонія випуску