НовиниНовини Льотного факультету

ПРАКТИЧНЕ ВІДПРАЦЮВАННЯ ТЕОРЕТИЧНИХ ПИТАНЬ – ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМОК ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ, ЯК СПРАВЖНІХ ВІЙСЬКОВИХ ФАХІВЦІВ!

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба триває атестація курсантів льотного факультету за ступенем вищої освіти «бакалавр».

Успішно склавши попередню, теоретичну частину іспитів, особовий склад перейшов до нового відповідального етапу – практичної складової комплексних екзаменів з льотної експлуатації, бойового застосування, аеродинаміки та динаміки польоту вертольоту МИ -2МСБ.

Головна увага приділяється практичним умінням та діям льотчика в різних складних та позаштатних ситуаціях. Майбутні авіатори наочно демонструють свої відмінні навички в керуванні та обслуговуванні складної авіаційної техніки, що неодноразово відмічалося членами екзаменаційної комісії.

Кожен мотивований на досягнення максимального результату, тому побажаємо майбутнім захисникам повітряних кордонів нашої Батьківщини удачі, натхнення, впевненості у своїх силах та нових звершень на нелегкому, але почесному шляху отримання професійної військової освіти.

 

Попередній запис

Тиждень соціології

Наступний запис

Краматорськ 2015. Рубіж реальності