Новини

ПРАКТИЧНІ КРОКИ ДО ОСВОЄННЯ МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ

Практика – це завжди чудова можливість закріпити та узагальнити теоретичні знання, збагатити свій досвід. На польовій базі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба курсанти випускних курсів продовжують доводити здобутті знання та підвищувати свою майстерність під час практичної фази підготовки.

Протягом стажування курсанти факультетів зенітних ракетних військ, радіотехнічних військ протиповітряної оборони, автоматизованих систем управління відпрацьовують учбові питання, виконують повний комплекс заходів щодо використання, а також обслуговування та ремонту військової техніки з метою підтримання її в постійній бойовій готовності та виконання бойових завдань за призначенням на основних зразках озброєння і військової техніки, якими нині укомплектовані підрозділи Збройних Сил України.

Командування вишу, добре розуміючи важливість практичної складової у підготовці майбутніх фахівців, створило всі умови для ґрунтовного підкріплення практикою отриманих під час навчання в університеті теоретичних знань та визначення напрямків й питань, на які потрібно буде звернути увагу у подальшому. Заступник начальника університету полковник Микола Коваленко, розповідаючи про особливості цьогорічної практики, підкреслив, що її головна мета – підготовка професійних військових, які по закінченню навчального закладу повинні будуть прийти у підрозділи готовими до виконання будь-яких складних службово-бойових завдань щодо захисту суверенітету та територіальної цілісності держави.

Попередній запис

Льотна практика на Мі-2 МСБ вертольотчиків

Наступний запис

Чемпіонат університету з кіберспорту