НовиниНовини ППО СВ

Практичний досвід майбутніх офіцерів

Протягом двох тижнів березня курсанти другого навчального курсу факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ у взаємодії з іншими факультетами університету проходили практику в якості командирів взводів на базі польового табору ″Великі Проходи″.

На полігоні майбутні офіцери на собі відчули примхи ″слобожанської весни″.  В умовах сильних снегопадів та хуртовин, які змінювались проливними дощами, довелося розгортати табір, облаштовувати побут та організовувати життєдіяльність.

В ході практичних занять курсанти виконували завдання з орієнтування на місцевості за допомогою топографічних карт та з використанням новітніх технологій, які використовуються у Збройних Силах України.

Одним з актуальних питань в системі підготовки військовослужбовців Збройних Сил України є виживання в екстримальних умовах. Для відпрацювання даних елементів організовано заняття з тактичної медицини по наданню першої медичної допомоги в бойовій обстановці. Адже навички правильно накладати джгути та повязки на різні частини тіла, евакуювати поранених з поля бою врятували вже не одне життя українських воїнів в районі проведення антитерористичної операції.

Також, в ході польових занять курсанти вивчали досвід виконання обов’язків командиром механізованого взводу у складі батальйонно-тактичної групи на етапі припинення збройного конфлікту,  встановлення інженерних загороджень, а також їх подолання за допомогою міношукачів, «кішок» та підручних предметів.

Результати ж виконаня стрільб з  АК-74, РПГ-7 та метання навчально-імітаційних гранат вкотре доводять, що випускники Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у змозі дати відсіч агресору та відстояти незалежність своєї Батьківщини.

Попередній запис

Виступ волонтерського гурту «Творча сотня «Рух до Перемоги»

Наступний запис

Весняний наспів у творах видатних митців України