Новини

Правопросвітницькі заходи в університеті спільно із спеціалістами територіального управління юстиції

6 вересня 2018 року спеціалістами Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведені правопросвітницькі заходи з курсантами льотного факультету в рамках Урядового правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Курсанти університету отримали інформацію щодо останніх новацій та проектів, які запроваджені Міністерством юстиції України, та спрямовані на забезпечення захисту прав громадян, відкритість влади і створення зручних сервісів для українців. Зокрема, про новації у сфері державної реєстрації, виконавчої служби, а також у системі надання безоплатної правової допомоги громадянам; про проекти: “Онлайн будинок юстиції”, “Я маю право”, «Знай свої права!».

Подібні спільні заходи з Головним територіальним управлінням юстиції в університеті стали вже традиційними. Вони сприяють формуванню нової правової культури військовослужбовців та спрямовані на підвищення юридичної грамотності та рівня правової освіти курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Попередній запис

До 100-річчя відновлення Української державності: проблеми консолідації держави, внутрішні та зовнішні чинники

Наступний запис

Дні інформації