Новини

Прем’єрний показ фільму «Крим. Оточені зрадою»

В рамках другого дня  «Фестивалю військового, патріотичного кіно в твоєму місті» 18 квітня 2019 в клубі університету  відбулась національна прем’єра  показу  документального фільму  «Крим. Оточені зрадою», режисера  Віктора Грома.

В основу документального фільму  «Крим. Оточені зрадою», покладена  історія окупації російськими військами 36 бригади берегової охорони Збройних Сил України. На той момент у розташуванні частини перебував військовий кореспондент підполковник Віктор Гром, котрий і відзняв унікальні кадри звитяги українських моряків. Основною метою автора стрічки –  є розповідь про тривалу боротьбу не лише з зовнішніми окупантами, а й всередині заблокованої військової частини.

«Фестиваль військового, патріотичного кіно в твоєму місті» чітко продемонстрував небайдужість молоді до надважкої ситуації, яка склалася нині у нашій країні. Цей фестиваль – справжній патріотичний захід, що зобразив глибину пережитого болю та тривогу за тих, хто сьогодні на Сході виборює право на наше мирне та спокійне життя. Всі два дня під час перегляду документальних стрічок в залі  клубу панувала цілковита тиша, хоча вона була вщент переповненою. Кожен присутній не хотів пропустити жодного слова, жодного кадру стрічки, адже кожний герой – це крик душі, стогін серця, що переливається у світлу віру у нашу перемогу, мирне та щасливе майбутнє.

Підвести підсумок двох днів фестивалю хочеться словами авторського вірша морського піхотинця Олександра Вознюка, одного із головних героїв фільму «Крим. Оточені зрадою»:

Не зраджуй народу!

Шануй свою мову!

Її не цурайся,

Бо син ти її.

Зі зброєю в серці,

З вогнем у руках,

Лечу я до тебе,

Немов білий птах!

Попередній запис

Особовий склад Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба висловлює жаль стосовно рішення Мелітопольського міського районного суду щодо не визнання загибелі командира військового транспортного літака ІЛ-76МД Олександра Бєлого результатом російської агресії.

Наступний запис

Польові заняття курсантів на полігоні Проходи