Заходи бібліотекиЗаходи присвячені ООС (АТО)НовиниНовини бібліотеки університетуНовини кафедри психології та педагогікиНовини Кафедри філософії

Презентація книг

30 травня 2017 року у бібліотеці університету відбулася презентація двох книг: «Психологічна робота з військовослужбовцями – учасниками АТО на етапі відновлення» та «Ідеологічна робота у Збройних Силах України».

У своєму виступі кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки Кравченко Катерина Олексіївна акцентувала увагу присутніх на гострих питаннях, з якими зіткнулися психологи, працюючи з військовослужбовцями – учасниками АТО. Діяльність в екстремальних умовах, змінює внутрішній світ людини, трансформує систему цінностей, психіка учасників бойових дій стає особливо чутливою і легко вразливою.

Викладач кафедри філософії, майор Михайловський Руслан Анатолійович у ході презентації книги «Ідеологічна робота у Збройних Силах України» підкреслив, що воєнно-ідеологічна підготовка у Збройних Силах України формує у особового складу національно-патріотичні цінності, ідеї вірності Конституції України, Військовій присязі, бойовим традиціям, гордості за належність до Збройних Сил України.

Попередній запис

Змагання з пляжного волейболу

Наступний запис

Університет ввійшов до рейтингу «Топ 200 Україна»