Заходи бібліотекиЗаходи в університетіНовиниНовини ЗРВФакультет ЗРВ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «НАРОДНІ ПАНЦЕРНИКИ»

 

14 вересня 2021 року у читальному залі бібліотеки університету пройшла презентація книги військового журналіста, підполковника Збройних Сил України Сергія Камінського «Народні панцерники в гібридній війні на Донбасі».

На захід був запрошений доцент кафедри теорії та конструкції автомобільної та спеціальної техніки, полковник запасу Анатолій Родюков. Він розповів курсантам, як за роки проведення антитерористичної операції (АТО) та операції Об’єднаних сил (ООС) на Донбасі народні умільці за сприяння й підтримки простих громадян, волонтерів, добровольців, кадрових українських військових, бізнесменів долучилися до створення чи вдосконалення десятків зразків бойової броньованої техніки. Ці машини робили важку й корисну справу для бойових підрозділів на передовій, успішно проходили бойове хрещення, рятуючи безцінні життя та здоров’я наших бійців.

Також до уваги присутніх фахівцями бібліотеки була запропонована відеопрезентація «Війні немає забуття» та бібліографічний огляд літератури.

Низький уклін усім, хто поза своєю основною роботою натхненно, не покладаючи рук, творив ці фантастичні машини. І тим, хто на межі своїх фізичних і моральних сил, сміливо й мужньо, дуже часто з ризиком для життя, застосував цю аматорську бойову техніку в екстремальних умовах гібридної війни на Донбасі. Честь усім і шана!

prezentaciya-knigi-narodni-pancerniki-hnups_02 prezentaciya-knigi-narodni-pancerniki-hnups_03 prezentaciya-knigi-narodni-pancerniki-hnups_04 prezentaciya-knigi-narodni-pancerniki-hnups_05 prezentaciya-knigi-narodni-pancerniki-hnups_06

Попередній запис

Екватор вже позаду

Наступний запис

УКРАЇНА У ВЕЛИКІЙ ПІВНІЧНІЙ ВІЙНІ 1700 – 1721 РР. (ДО 300-РІЧЧЯ ЗАВЕРШЕННЯ)