Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

Презентація книги «Теоретичні основи радіолокації»

17 червня 2015р. у читальному залі бібліотеки, відбулась презентація книги «Теоретичні основи радіолокації», яка вийшла в друкарні університету. Книгу представив один із авторів, викладач кафедри озброєння РТВ факультету РТВ ППО.

Презентація книги викликала небайдужу зацікавленість присутніх. Після закінчення доповіді були задані численні запитання по тематиці книги. Доповідач також розповів про плани у подальший роботі кафедри у даному напрямку. Курс лекцій «Теоретичні основи радіолокації» призваний надати глибокі та різносторонні знання з теорії радіолокації, які необхідні майбутнім офіцерам військ протиповітряної оборони Сухопутних військ.

Книжкова виставка по даній тематиці, на якій були представлені видання з фонду бібліотеки університету, стала цікавим джерелом інформації для курсантів, офіцерів та викладачів.

Виражаємо вдячність авторському колективу книги «Теоретичні основи радіолокації» та працівникам бібліотеки університету за проведену роботу, а курсантам бажаємо успіхів у навчанні.

Попередній запис

Військовий коледж: професійний сержант - це основа професійної української армії!

Наступний запис

В міському турнірі з міні-футболу перше місце виборюють військові