Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

Презентація книги «Українська історія і культура: національні, духовні, військово-патріотичні виміри»

Розуміння свого історичного коріння, повага до духовних скарбів рідної культури, шанування багатовікових традицій народу – стають сьогодні запорукою пробудження національної самосвідомості. У складні часи для української держави і її Збройних Сил проблеми військово-патріотичного виховання молоді набувають особливої актуальності. У таких умовах зростає потреба у впровадженні вивчення історії і культури України в вищих військових навчальних закладах. Саме тому бібліотека університету та кафедра філософії провели презентацію книги «Українська історія і культура: національні, духовні, військово-патріотичні виміри», яка відбулася 18 жовтня у читальному залі. Навчальний посібник отримав перше місце в конкурсі на найкращий підручник (навчальний посібник) для слухачів, курсантів (студентів) вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів за гуманітарним та соціально-економічним циклом підготовки військових фахівців.

Зі вступним словом, присвяченим проблемам сьогоднішнього відродження національної культури, виступила бібліотекар Данилова Наталія Ігорівна.

Презентацію проводили одні з співавторів книги: кандидат філологічних наук, доцент кафедри філософії Чернишова Таїсія Олексіївна та кандидат історичних наук, доцент кафедри філософії Павліченко Олена Олександрівна.

Автори підкреслили, що навчальний посібник допоможе зорієнтуватися у важливих проблемах національної історії та культури, сприятиме набуттю курсантами соціального досвіду, розвитку національної ментальності та духовності.

Попередній запис

69-і традиційні змагання Біг Патрулів

Наступний запис

«60 років факультету зенітних ракетних військ: сторінки сьогодення» - тематичний вечір