НовиниНовини спортивного життя ХНУПСРезультати змагань

ПРИКЛАД ДЛЯ НАСТУПНИКІВ

Не встигли показати свої досягнення наші першокурсники, як команди постійного складу університету не забарилися з відповіддю.  Чемпіонат з футзалу став справжньою окрасою спартакіади Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. У ньому зійшлися друзі у житті та непримиримі суперники на полі – офіцери університету, які вже не один рік змагаються за домінування у шкіряному.

Вже з перших хвилин зустрічі, стало зрозуміле, що інтрига в боротьбі за чемпіонство буде тривати до останнього матчу. Звитягу над своїми суперниками, у вигляді І місця,  не без боротьби, а лише за серією після матчевих пенальті, здобула команда батальйону матеріально-технічного забезпечення. Команда льотного факультету здобула  срібло.

Дуже цікаве протистояння розгорілося і під час  напруженого поєдинку між командою факультету РТВ ППО та командою загальноуніверситетських кафедр. В ході запеклого бою ні одна із команд дуже тривалий час не могла відкрити рахунок. Проте після довгоочікуваного першого голу, вони  почали влучати у ворота обох команд один за одним. ІV місце, не витримавши спортивної напруги, посіли гравці команди факультету РТВ ППО, а  ІІІ призове місце, відповідно, за командою загальноуніверситетських кафедр.

Щиро вітаємо всіх спортсменів, учасників та організаторів чемпіонату, перемогу же, традиційно, отримало здоров’я, гарний настрій та дружба військових колективів!

Попередній запис

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ СПОРТ ЗАВЖДИ В ПОШАНІ

Наступний запис

Спілкування у стилі «peer-to-peer».