Новини

Присягати Україні – це честь і велика відповідальність

Понад 500 курсантів перших курсів університету урочисто склали Військову присягу на вірність Українському народові.

Вчорашні школярі та ліцеїсти, а сьогодні змужнілі та впевнені у своїх силах курсанти зробили свідомий вибір присвятити своє життя одній з найшляхетніших та шанованих українським суспільством професії – захисту Батьківщини.

– Від ваших перших і наступних кроків в значній мірі залежить авторитет Збройних Сил України. Ваше завдання – наполегливим навчанням та якісним оволодінням військовою справою вселяти в людей віру в силу української армії, яка здатна захистити українську державу, – сказав під час привітання курсантів заступник Міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук.

Усвідомлюючи важливість цієї знаменної події кожен першокурсник відчув усю повноту відповідальності за клятву у вірності своїй Батьківщині, яка для кожного військовослужбовця є тим непорушним і недоторканим словом, ціна якому – більша за життя.

– Славетний військовий виш поповнився новими патріотами, яким український народ висловив довіру та на яких поклав значні надії. Серед першокурсників, які свідомо зробили вибір та прийняли рішення присвятити своє життя захисту Батьківщини, кожен сьомий – учасник бойових дій, кожен п’ятий є продовжувачем військових династій, – зазначив начальник університету генерал-майор Андрій Алімпієв.

Зі знаменною в житті кожного захисника України подією курсантів також привітали народний депутат України Тетяна Ричкова, радник Президента України, помічник Міністра оборони України Юрій Бірюков, представники командування Повітряних Сил Збройних Сил України, органів державної та місцевої влади, ветерани та інші почесні гості.

Наприкінці ритуалу складання Військової присяги першокурсники продемонстрували стройовий вишкіл, пройшовши урочистим маршем перед батьками та гостями свята.

Попередній запис

Свято фізичної культури та спорту в університеті

Наступний запис

Міністр оборони України заохотив кращих військовослужбовців та працівників університету