Новини

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ІМЕНІ ІВАНА КОЖЕДУБА ГЕНЕРАЛ – МАЙОРА ОЛЕКСАНДРА ТУРІНСЬКОГО

Панове генерали, офіцери, сержанти, солдати!

Ветерани та працівники Збройних Сил України!

Вітаю вас з 28-ю – річницею від дня створення Збройних Сил України!

Буремні події останніх років  показали, що українське військо є міцним щитом свого народу, здатним виконувати завдання найвищого рівня складності. Високий професіоналізм, боєготовність та армійські традиції українського воїнства стали гарантом безпеки нашої держави.

Гортаючи сторінки української історії із часів Володимирового Тризубу та до сучасної російсько – української війни, стає зрозумілим, що на протязі століть Свободу та Державність Україна виборювала кров’ю та ціною життя кращих українських вояків, готових захищати Батьківщину за саму високу ціну.

На жаль, сьогодні війна стала частиною нашого життя. Вона кожного із нас перевіряє на вірність, гідність і стійкість, але найважче на війні – втрачати побратимів, Героїв новітньої історії України, які поклали душу і тіло на вівтар свободи нашої Вітчизни. Ми поділяємо горе всіх, хто втратив близьких…
Найголовніші завдання, які зараз стоять перед Україною – відсіч та стримування ворожої агресії на Донбасі, захист суверенітету і незалежності нашої Держави. За останні роки Збройні Сили України зробили суттєвий прорив у своєму розвитку: успішно реалізується стратегія переозброєння, підвищення кваліфікації військовослужбовців в контексті сучасних стратегічних завдань, модернізація та приведення у відповідність із стандартами НАТО українського війська. Знання та досвід українських вояків широко затребувані світовим співтовариством, що свідчить і про високі технічні можливості, і про довіру до професійної підготовки військовослужбовців Збройних Сил України.
Шановні друзі! З нагоди нашого професійного свята приміть слова вдячності за віддану службу Вітчизні, вірність бойовим традиціям своїх прадідів та готовність з честю і гідністю виконувати свій військовий обов’язок!

Я впевнений, що завдяки нашим спільним зусиллям, Україна буде жити в мирі, розвиватися і рухатися в обраному європейському напрямку.

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

З повагою, генерал-майор Олександр Турінський.

Попередній запис

ДНІ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ В УНІВЕРСИТЕТІ

Наступний запис

Урок мужності для майбутніх захисників України!