Новини

Привітання начальника університету с державними святами нашого народу – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Шановні військовослужбовці та працівники Збройних Сил України!
Дорогі ветерани!

Щиро вітаю вас з найбільшими державними святами нашого народу – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Цьогоріч незалежна Україна відзначає свою 28 річницю. З одного боку для багатовікової історії українського народу це досить короткий термін, а з іншого – саме ці роки довели зрілість української нації в її самостійному державному поступі після довготривалих десятиліть бездержавного минулого. В умовах сьогоднішньої зовнішньої російської агресії українці, як нація, показали свою єдність та готовність платити за свою свободу найдорожчу ціну.

Насамперед вітаю зі святом та висловлюю слова щирої вдячності мужнім і відважним українським воїнам, які зараз на передовій захищають нашу незалежність, роблять все для того, щоб ворог не пройшов далі територією України! Разом з тим, закликаю усіх вічно пам’ятати тих Героїв, які життям заплатили за спокій на рідній землі.

Ми добре зрозуміли, що омріяна заможна та вільна Україна будується кожним із нас. Ми усі разом і кожен особисто відповідальні за долю своєї країни. Тож єднаймося навколо ідеї розбудови сильної, незалежної та цілісної України!

Бажаю всім нам якнайскорішої перемоги над ворогом, миру, добробуту, міцного здоров’я, злагоди в родинах та успіху в усіх починаннях.
Слава Україні!

Попередній запис

Національні барви університету

Наступний запис

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, УКРАЇНО!