Новини

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ІМЕНІ ІВАНА КОЖЕДУБА ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ОЛЕКСАНДРА ТУРІНСЬКОГО

Шановні українські воїни!

Ветерани та працівники Збройних Сил України!

 Новорічні та Різдвяні свята – це час, коли кожен із нас проводить разом з сім’єю і друзями, у колі близьких по духу людей, це родинне свято, наповнене щедрістю та силою духу українського народу, під час якого традиційно ми підбиваємо підсумки, міркуємо про рік минулий та творимо плани на майбутнє.

Рік, що минає, не був легким, а навпаки, сповнений тривог і напруження, через воєнні дії та сумні звістки про трагічні втрати захисників Вітчизни на Сході країни. Але завдяки всім, хто за покликом серця вибрав нелегкий шлях військового, хто по-справжньому відданий професії та готовий у будь-яку хвилину прийти на допомогу та стати на захист своєї країни, жертвуючи при цьому спокоєм, домашнім затишком і навіть власним життям Україна є і буде сильною, незалежною державою сильної нації, хоробрих, відважних людей!

У переддень Нового року, хочеться сказати слова вдячності особовому складу вишу за підтримку і допомогу у проведенні заходів, спрямованих на розвиток університету у різних сферах його життєдіяльності, адже запорукою позитивних змін стала   спільна щоденна праця!

Я переконаний, що у наступному — 2020 році разом ми збережемо все краще та завдяки нашим спільним зусиллям наступний рік стане  роком добрих змін, здійснення задумів, нових можливостей і досягнень. З вірою, натхненням  і чистим серцем ми рухаємося лише вперед до перемоги!

Зі святами!

З повагою!

Начальник Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

генерал-майор                   Олександр  ТУРІНСЬКИЙ

Попередній запис

Завершення проведення курсів мовної підготовки військовослужбовців Збройних Сил України

Наступний запис

Курсанти ХНУПС взяли участь у Різдвяному богослужінні