НовиниНовини Льотного факультету

Привітання учнів Індустріального району с Днем Захисника України

10 жовтня курсанти льотного факультету відвідали школу №71 міста Харкова з метою військово – патріотичного виховання молоді та привітання учнів з нагоди Дня Захисника Вітчизни.

Зустріч розпочалася із презентації Харківського національного університету Повітряних Сил, його історичного шляху, складу факультетів та відповідальних завдань із підготовки висококваліфікованих фахівців для захисту незалежності та територіальної цілісності нашої Батьківщини, які з честю і гідністю виконує особовий склад провідного вишу.

Надалі привітання продовжилося виконанням авторського віршу «Зброя віків» курсантом Сергієм Блащуком та музичної композиції «Незнайомий мій брат» старшим вокалістом вокально – естрадної групи «Екіпаж» Павлом Маринкевичем, що викликали масу позитивних емоцій в учнів.

Наприкінці зустрічі курсанти у неофіційної обстановці відповіли на поставлені запитання, запропонували бажаючи спробувати себе у професії військового, ще раз привітали учнів із урочистим святом та запросили всіх присутніх на день відкритих дверей, якій незабаром відбудеться в рідної альма – матір.

Попередній запис

Війську козацькому – слава!

Наступний запис

Привітання начальника Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба генерал-майора Олександра Турінського