НовиниНовини ЗРВ

Професійна орієнтація молоді у Харківському районі

Четвертого лютого 2019 року на базі Височанської загальноосвітньої школи № 2 представниками факультету зенітних ракетних військ сумісно з представниками військового комісаріату Харківського району та військово-облікового столу проведено заходи професійної орієнтації молоді з учнями 10-11 класів Височанської загальноосвітньої школи № 2, Височанської спеціалізованої загальноосвітньої школи та Зеленогайської загальноосвітньої школи.

Начальник навчально-лабораторного комплексу факультету зенітних ракетних військ капітан Микола Коваленко розповів умови вступу до Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба у 2019 році та особливе значення професії захисника України.

Солдат Василь Кравчук розкрив переваги навчання у ХНУПС у порівнянні з навчанням у цивільних закладах вищої освіти та особливості нової системи харчування за Каталогом, яка задовольняє потреби курсантів щодо калорійності, різноманітності блюд та якості приготування їжі.

Начальник кафедри радіоелектронних засобів інформаційного забезпечення і управління зенітними ракетними комплексами та системами зенітних ракетних військ полковник Ігор Сачук розповів про особливості підготовки курсантів за різними спеціальностями підготовки та важливість участі курсантів у заходах військ на прикладі залучення курантів факультету зенітних ракетних військ до тактичних навчань з бойової стрільбою у 2018 році.

Патріотизм і зацікавленість випускників шкіл у вступі до ХНУПС сьогодні – запорука територіальної цілісності та суверенітету держави у майбутньому!

Попередній запис

Коли поранена Вітчизна

Наступний запис

Конкурс на кращого знавця психології