НовиниНовини ЗРВ

Професійна орієнтація молоді – запорука комплектування Повітряних Сил висококваліфікованими офіцерськими кадрами

Протягом грудня 2019 року під час здійснення приписки юнаків 2003 року народження до призивної дільниці у Слобідському об’єднаному РВК представниками кафедри радіоелектронних засобів інформаційного забезпечення і управління зенітними ракетними комплексами та системами зенітних ракетних військ проведено заходи професійної орієнтації молоді з учнями одинадцятих класів навчальних закладів середньої освіти.
Майбутнім абітурієнтам роз’яснено порядок та особливості вступу до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, доведено спеціальності та спеціалізації підготовки майбутніх офіцерів. Акцентовано увагу на тому, що університет забезпечує безкоштовне навчання з виплатою стипендії, провижання, 3-х разове харчування, повний соціальний пакет.
Протягом заходу юнаки усвідомили важливість та відповідальність професії, присвяченої захисту повітряного простору України, та відзначили, що університет надає можливість одночасного отримання якісної військової та цивільної освіти.
Наприкінці зустрічі начальник кафедри радіоелектронних засобів інформаційного забезпечення і управління зенітними ракетними комплексами та системами зенітних ракетних військ полковник Ігор Сачук відзначив, що практична спрямованість навчання курсантів факультету зенітних ракетних військ забезпечує готовність випускників університету до виконання обов’язків на первинних посадах у військах та здійснення захисту кордонів України у повітряному просторі.

Попередній запис

Казка Різдвяних дзвонів

Наступний запис

Випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації у Військовому коледжі сержантського складу